Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu 31 Ekim - 6 Kasım 2016 haftası ne yaşayacak?

593
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu 31 Ekim - 6 Kasım 2016 haftası ne yaşayacak?

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar,

Haftaya Ay Akrep'te sosyal çevre, arkadaşlara odaklanarak belki de çok farklı gruplara katılarak başlıyorsunuz. Ay Plüton olumlu açısıyla dostlarınızla iletişim halinde ve yeni başlangıçlar yaparak başlıyorsunuz. Kesinleşen Merkür Plüton olumlu açısıyla da çok derin konular konuşup değerlendiriyorsunuz.

Güneş Neptün üçgeni ile de  ailenizle veya kardeşlerinizle organize ettiğiniz etkinliklerde önemli tavsiyeler ve destek alıyorsunuz.

Ay Yay'a geçtiğinde biraz daha dışa dönükleşiyorsunuz ve artık biraz kendiniz ile başbaşa kalmak istiyorsunuz. Ay vesta ile de üçgen yaptığından aldığınız bu içsel sorumluluk size ayrı bir haz veriyor. Ay Kuzey düğüm karesinden dolayı olayları ikinci kez gözden geçirmeniz lehinize olur sadece. 

Hafta sonuna doğru Ay Oğlak burcuna geçiyor. Gizli saklı alandan çıkıp kendinizle ilgilendiğiniz bir zaman dilimine giriyorsunuz. Ay kuzey düğüm olumlu açısı ve Ay'ın hilal fazında olmasını beraber değerlendirirsek kendiniz ile ilgili yepyeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

Sadece Ay Mars kavuşumu bizi düşünmeden harekete yönlendirse de Ay Jüpiter karesi ile işimizi, toplumsal imajımızı abartmamaya dikkat edelim.

Ay Uranüs üçgeni ile ev, aile ilgili bir değişiklik haberi alabilirsiniz. Belki de o tam istediğiniz ev birden karşınıza çıkmıştır.

Haftayı yakın maddi gelirinize odaklanarak bitiriyorsunuz. Bu haftaki Merkür Kiron üçgeni ile kalbinizi rahatça dinleyebilmeniz dileğiyle...

Bir sonraki hafta görüşmek üzere keyifle kalın, hoşça kalın. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat