Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu 30 Mayıs - 5 Haziran 2016 haftası neler yaşayacak?

853
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu 30 Mayıs - 5 Haziran 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar,

İletişiminizin arttığı, ortaklıklar, iş konuları, yakın çevrenizle diyaloglarınızın iyi gittiği bir pazartesiye başlayacaksınız. Arkadaş çevrenizin de desteğini görecek ve işlerinizi yoluna koyabileceksiniz. Ay Balık'ta başlıyoruz haftaya. Sizler için kardeşleriniz ön planda olacak. Onlarla ilgilenip beraber bir fikre sahip olabilirsiniz.

Hafta ortasında ani bir şekilde ev değiştirme kararı alabilir, taşınma fikri gündeminize oturabilir. Yurtdışı ve yurt içi gezi planları yapabilirsiniz. Daha doğrusu yapmak istiyorsunuz fakat bazı engelleriniz var. Hafta boyunca yönetici gezegeniniz Satürn Jüpiter'le gergin bir açıda. Yani anlaşamıyorlar. Bir yandan idealleriniz var fakat bunları gerçekleştirmekten korkuyor, daha doğrusu gerçekleştiremeyeceğinizi düşünüyorsunuz. Sizler güçlü ve hedefine adım adım ilerleyen sebatkar insanlarsınız. Bence doğru bir karar ve iyi bir yapılanmayla aşamayacağınız şey olmaz sizin. Her şeyin altından kalkmayı becerebilecek insanlarsınız. Ama hedefe giderken geçmiş tecrübelerinizden ders çıkararak, ayıklaya ayıklaya gitmenizde fayda var.

Hafta sonu İkizler burcunda bir yeniay meydana geliyor. Sağlık konularında yeme alışkanlıklarınızı düzenleme konusunda yeni başlangıçlar yapmanız , yaşantınızı buna göre organize etmenizi tavsiye ediyorum sizlere. 

Güzel bir hafta olsun, hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat