Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu 30 Ekim - 5 Kasım 2017 haftası neler yaşayacak?

1,279
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu 30 Ekim - 5 Kasım 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar,

Bu hafta Mars ve Venüs, Terazi burcunda ilerliyor. Kariyerinizle ilgili bu dönemde güzel işler yapıyor olabilirsiniz. Hedeflerinize daha rahat bir şekilde ulaşıyorsunuz veya yaşamınızdaki hedeflere ulaşmak adına adımlar atacağınız, başlangıçlar yapacağınız bir dönemdesiniz. 

Güneş, Jüpiter ve Merkür, Akrep burcunda ilerliyor. Sosyal çevre ve arkadaşlar arasında çok aktif olduğunuz bir dönemdesiniz. Kariyerinizin getirilerini toplayacağınız ve keyfini süreceğiniz bir dönem var önünüzde. Çevrenizdeki arkadaşlarla hareket ettiğiniz takdirde kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz ve çalışmalarınızın getirilerini toplayıp geleceğinizi şekillendireceksiniz.

4 Kasım 2017 Cumartesi günü Boğa burcunda bir dolunay meydana gelecek. Dolunayın etkisi ile beraber aşk, ilişkiler, flört gibi konularda birtakım gelişmeler olabilir.  Bu alanlarda birtakım konuların farkına varacaksınız. Özellikle ilişkiler alanında bitmesi gereken bazı ilişkiler bitebilir veya ilişkinizde farkına varmanız gereken bir konu varsa, bu dönemde bunun farkına varacaksınız. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat