Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu 29 Haziran - 5 Temmuz 2015 haftası neler yaşayacak?

1,142
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu 29 Haziran - 5 Temmuz 2015 haftası neler yaşayacak?

Oğlak burcu, bu hafta burcunuzda dolunay gerçekleşiyor. Perşembe günü gerçekleşecek dolunay etkisini çarşambadan itibaren hissetmeye başlayacaksınız. 

Disiplin ve düzen gerektiren işlerinizde sonuç almak adına haftanın etkileri sizden yana. Daha önce başlayan konular aniden gelişme kaydedebilir. Karar veremediğiniz konularda daha net düşünebilirsiniz. Planlarınızı sonuçlandırmak adına da size destek verecek olan dolunay, bir yandan gelişmeleri size ani ve kontrol edemediğiniz şekilde sunabilir. 

Dolunay sırasında karşı burcunuzda bulunan Mars nedeniyle eşiniz, ilişkiniz veya partnerinizle alakalı sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu açıdan fevri ve düşünmeden davranmak sizi zor durumda bırakabilir. Harekete geçmeye dönük olacağınız hafta boyunca belirsiz bir ilişkinizde karar aşamasına geçmeniz de söz konusu. 

Hafta boyunca pazartesi ve salı günleri enerjiniz daha düşük olacak. Özellikle fiziksel aktiviteye dönük işlerinizi dikkatli planlayın. Hafta başı kendinizi daha yorgun ve isteksiz hissedebilirsiniz. Çarşambadan itibaren enerjiniz yükselirken, beklettiğiniz iş ve konular adına hızlanacaksınız.

Bu hafta çarşamba günü öğlen 12:15'e kadar, cuma günü ise 13:58 ile 15:21 arasında önemli adımları planlamayın. Bahsettiğim bu gün ve saat aralıklarında yeni bir başlangıç destekli değil. 

Sevgili Oğlak burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerimle. Yeni bir haftada görüşmek üzere. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat