Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu 26 Ekim - 1 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

1,231
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu 26 Ekim - 1 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Oğlak burcu ve yükseleni Oğlak olanlar, 


26 Ekim Pazartesi itibari ile Mars - Uranüs arasındaki 150 derecelik açı duyarlılığınızı artıracak. Özellikle savunma tarafınızı artırırken, mücadeleci yapınızı destekleyecek. Kendi gücünüze inanamayacağınız bir haftaya başlıyorsunuz. 

Ekim ayında yapmayı düşünüp gerçekleştiremediğiniz birçok şeyi yapma fırsatı bulurken, konuşmakla ilgili hiçbir konuda sorun yaşamayacaksınız. Sizin için dönen gökyüzü toparlayıcı ve iyileştirici etkiler taşıyor. Özellikle 28 Ekim Çarşamba günü Toprak grubunda oluşacak büyük üçgen hukuk ile ilgili problemler yaşayan Oğlaklar için iyileştirici etkiler taşıyor. 

Eğitimci ya da akademisyen bir Oğlak burcuysanız bu döngüde alacağınız kararlar ya da çıkacak yasalar, 2,5 yıldır yaşadığınız zorlukların üstesinden gelmenize olanak sağlayacak. Gökyüzü belirsizliklerden kurtulmanıza yardımcı olacak.

Cumartesi günü Ay'ın karşıt burcunuz Yengeç burcunda gerçekleştireceği hareketin üzerinden gelebilirseniz, bu etki ile oluşan önyargılarınızı ve korkularınızı partnerinize ya da eşinize yansıtmazsanız bu hafta size olumlu fırsatlar sağlayacak.

31 Ekim'de Ay'ın Yengeç burcundaki hareketi Oğlak burcu kadınlarını ön plana çıkartıyor. Göz önünde bir Oğlak burcuysanız ya da sanatla veya proje bazlı işlerle uğraşıyorsanız, bu döngüde hemcinslerinizin tavırlarını anlamakta gerçekten zorluk çekeceksiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat