Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu 25 - 31 Temmuz 2016 haftası neler yaşayacak?

697
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu 25 - 31 Temmuz 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar,

Haftaya başlarken biraz daraldığınızı bunaldığınızı hissediyorum. Ay - Plüton arasında gergin bir açı va. Bu da sizleri ev ve aile konularında etkiliyor olacak. Evden ani olarak birinin ayrılması veya bir yer değiştirme durumunuz olabilir. Biraz depresif bir ruh haliyle başlıyorsunuz haftaya. 

Hafta ortasında Boğa burcuna geçecek olan Ay, sizleri daha sakin, metanetli ve huzur arayışında kılıyor olacak. Bu durumda sizler elinizden geleni yaptınız, vicdanınız rahatlamış durumda ve artık oluruna bırakıyorsunuz. En iyisi de bu zaten! 

Yeni bir hobi edinmek, el becerinizi geliştiren bir şeylerle ilgilenmek, hatta denemediğiniz bir şeyi yapmak, bu, hiç yemek yapmamış biri için yemek yapmak dahi olabilir. Hafta ortasında bunlarla ilgilenip günlük rutin düzeninizde devam edeceksiniz hayata.

Aşk ve sevgi konularına gelecek olursak.. Bir süredir zaten aşk eviniz doluydu. Ya "devam" dediniz ya da artık geçmiş olsun diyorum. Çünkü gezegenler bir sonraki burç olan Aslan'a geçtiler. sizleri aşktan ziyade iş bekliyor. Ortaklaşa işlerinizde artışlar, ödemeler, borç almak, borç vermek, vergi, faiz ve krediler şu an öne çıkan temalar olacaktır. 

Ay - Satürn karşıtlığını ise günlük rutin temponuz esnasında hissedeceksiniz hafta sonunda. Hayli yoğun tempoda geçecek ve nereye yetişeceğinizi siz de bilmiyor olacaksınız. 

Güzel bir hafta olsun , haftaya görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat