Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu 25 - 31 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

1,247
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu 25 - 31 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Oğlak burcu, haftanın genel etkileri restleşmelere, üzerinize gelinirse, ani ve fevri kararlar vermeye dönük olacağınızı gösteriyor. Özellikle mesleki alanlarda, iş yerinizde meslektaşlarınızla olan konuları sakin ve dikkatli ele almalısınız. Her şeyi bırakıp gitme, uzaklara yolculuk yapma gibi ekstrem duygulara gayet yakın olacağınız bir aralık söz konusu. Bu etkinin geçici olduğunu bilerek hareket edin ve fiziksel ve zihinsel olarak da mümkün olduğu kadar kendinizi yormayın. Aşk hayatınızda geçmişten gelen kişiler tekrar önünüze çıkabileceği gibi, eski bir aşk hikayesi tekrar canlanabilir. Halen devam eden beraberliğinizde sürpriz kararlara, ani gelişmelere açık olacaksınız. Evli iseniz bu süreçte dikkatli olmak önemli. Her durumda ilişkileriniz adına koşulları aniden değiştirme ve yeniden belirleme etkileriniz öne çıkıyor ki sağduyulu davranın. Bu enerjiye neden olacak transitler kısa vadede geçtikten sonra pişman olacağınız adımlar atmamanız gerekiyor. 


Duygusal konularda bu hafta sağ duyulu olmak önemli sizin için. Haftalık etkiler açısından diğer önemli bir konuda sağlığınıza dikkat etmeniz olmalı. Ciğerler ve bronşlarla ilgili hassasiyetiniz devam ediyor. Ayrıca hafta boyunca strese bağlı migren ataklarına da yatkın olacaksınız. 

Bu hafta Ay'ın açısız ilerleyeceği, yani herhangi bir konuda adım atmamamız gereken zamanlar ise şöyle; Çarşamba günü tüm gün yeni bir başlangıcı aktive etmeyin. Cumartesi günü ise işlerinizi öğlen 12:34'ten sonra planlamaya bakın. 

Sevgili Oğlak burcu güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerimle. Yeni bir haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat