Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu 24 - 30 Ekim 2016 haftası neler yaşayacak?

529
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu 24 - 30 Ekim 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar,

Ay Aslan'da ve Ay - Uranüs üçgeni ile haftaya başlıyoruz. Aileniz ve eşinizin maddi kazanımları ile ilgili ilginç bir gündem sizi bekliyor olabilir hafta başında.

Merkür Akrep burcuna geçiyor. Önümüzdeki süreçte sosyal ortamlarda fikir alışverişleriniz çoğalacak ama bilgiler biraz gizemli ve gizli olabilir. Ya da arkadaşınızın çok ketum olduğunu düşünebilirsiniz. Merkür Güneş ile kavuşum yapacak. Mental enerji tavan yapacak. Harika fikirler ortaya atılabilir ama evet demeden önce biraz beklemekte fayda var.

Hafta ortasında Ay Başak'ta; felsefeye, inançlara, akademik konulara odaklısınız. Ay'ın Merkür ve Güneş ile olumlu açılarıyla işlerinizi hallederken de net, anlaşılır, elle tutulur bir tarzda hareket edeceksiniz.

Bu haftanın uyarısına gelince; Venüs Neptün karesi kesinleşecek ve Ay'la tetiklenince biraz gerçek diye sunulan şeyin, kardeşinizin toplum önündeki imajı veya akraba veya kardeşleriniz ile ilgili kafanızı kurcalayan konuda detayların gerçek olup olmadığını iyi değerlendirmeli; eğer emin değilsek zaman veya para harcamamız gereken durumları iyi analiz etmeliyiz. Kesinleşen Venüs Jüpiter olumlu açısıyla işinizdeki gelişmeler de sizi destekler nitelikte.

Hafta sonunda ise bizi Venüs Satürn kavuşumu bekliyor. İç dünyanızda belki de sevilmiyormuş, sevgiye layık değilmiş gibi düşünceler dolaşıyor olabilir. Biraz daha sabırlı olmalısınız. 

Haftaya Akrep burcunda bir yeni ay ile veda ediyoruz. Arkadaşlar, dostluklar sosyal çevre alanında yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Güzel arkadaşlıklar dilerim bende o zaman.

Bir sonraki hafta görüşmek üzere keyifle ve neşeyle kalın, hoşça kalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat