Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu 22 - 28 Ağustos 2016 haftası neler yaşayacak?

745
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu 22 - 28 Ağustos 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar,

Güçlü bir değişim duygusu var içinizde. Evinizi değiştirmek, işinizi değiştirmek, her şeyi atıp yenisini almak gibi bir şey bu. Başak burcundaki stelyumla beraber yurtdışı bağlantılarınız güçlenebilir. Dış ticaret , hukuk, eğitim ve inançlarınızla ilgili sorgulamanız gerekenler devreye giriyor. 

Bu hafta yönetici gezegeniniz Satürn ve Mars tam kavuşum açısındalar. Bu açının sizler için iyi tarafı kangren olmuş şeyleri kesip atmak, bırakmak istediğiniz her şeyi bırakabilmek olacaktır. Bitti diyemediğiniz şeylere bitti diyebilecek içsel gücü bulabileceksiniz. Bu hafta geri planda kalmak işinizi de kolaylaştıracaktır. Aynı anda Merkür ve Jüpiter de kavuşumdal. İş bakımından şanslı olacaksınız. Yeni bir teklife de açıksınız. 

Aşk durumunuz bu hafta daha verimli geçecek. Özellikle hafta sonunda aşk sizden yana olacak. Birlikte vakit geçirmek, aynı yolda yürümek, küskünlük ve dargınlıkların azalması adına bu etkiyi kullanmalısınız. Önümüzdeki haftalarda çok daha aktif ve atılgan olabilceksiniz. Bu devrede siz de biraz tutuksunuz ancak aksiyona geçmenizi engelleyen, sizi durduran etkenler de mevcut. 

Sevgiyle kalın, hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat