Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu 21 - 27 Kasım 2016 haftası neler yaşayacak?

839
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu 21 - 27 Kasım 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar,

Bu hafta fikirlerinizde tutucu ve inatçısınız, 12. evinizde gerçekleşen bir Satürn - Merkür kavuşumu var. Geçmişe takılı ve bir sırrı ortaya çıkarmak, gizli konuları araştırmak ister gibisiniz. Aslında fikirlerinizi çok fazla paylaşmaktan hoşlanmayan bir yapınız var, kendinize saklamak ve ketum davranmak söz konusu bu hafta sizler için. 

Ay Başak burcunda başlıyoruz yeni haftaya. Sizler seyahat planları yapıyor olabilirsiniz önümüzdeki günler için. Bu, iş ile alakalı olabileceği gibi, yabancı ortaklıklar, yurtdışında bir iş açmak veya mal alıp satmak gibi durumlar da olabilir. Uzaktaki akrabalarınızla görüşmek ve onlarla diyalog kurmak size iyi gelecektir. 

Salı günü Güneş Yay burcuna geçiş yapıyor. Ay ve Güneş arasında kare açıyla başlıyoruz zaten haftaya. Detaycı ve planlısınız. Her türlü şarta uygun ikinci bir B planınız var. Bu tutumunuz sizi zorluklardan koruyor ve savunma mekanizmanızı güçlendiriyor. 

Aşk ve sevgi konularında bu hafta Venüs Plüton'la kavuşum açısında olacak. Değiştirmek ve dönüştürmek istedikleriniz için harika bir açı. Adil olmak ve insanlara gerekli değeri vermek gerekiyor. Biliyorsunuz vermeden almak olmaz. Karşı tarafın verdiğine mutlaka siz de karşılık vermelisiniz. İyiyse iyi, kötüyse kötü. 

Sevgiyle kalın, güzel bir hafta olsun.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat