Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu 2017 yılında neler yaşayacak?

4,996
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu 2017 yılında neler yaşayacak?

Sevgili Oğlak burcu ve yükseleni Oğlak olanlar,

Yılının ilk yarısı sizin adınıza kendi iç dünyanızda önemli değişimleri, farklı duyguları hatta duygusal dalgalanmaları fazlasıyla deneyimleyeceğiniz bir sürece işaret etmekte. Hayatınızda uzun süredir emin olduğunuz konularda artık farklı düşünmeye doğru geçtiğinizi şaşkınla fark edeceksiniz. Düşünce şekliniz, hayatı algılama biçiminiz değişim etkilerinden geçmekte. 

2017 yılında özellikle Şubat ile Haziran arası dönemde karamsarlıklarınız, huzursuzluklarınız anlam veremediğiniz biçimde artabilir. Bu duyguların esiri olmadan, kişisel olarak değerlilik duygunuzu dengelemeli ve özgüveninizi kaybetmeden hareket etmelisiniz. Bu yıl cesur ve önemli adımlar atma isteğiniz bilhassa yılın ilk yarısı pek de yüksek olmayabilir. Daha çok korunmada kalmak, sahip olduklarınızı korumaya yönelmek isteyebilirsiniz. Güven duygusu sizin için genel olarak zaten önemli iken, bu yılın ilk yarısı güvende olma ihtiyacınız daha da artacağı için daha çok önünüzü görerek ve riske girmeden hareket etme iç güdüsü içinde olacaksınız. 

Maddi konularda daha çok birikimde olmak, sahip olduklarınızı koruma ve yönetme eğilimleriniz yükselecek. Kariyer ve iş alanlarında ise Mart ile Temmuz arası güzel döngüleriniz var. Bu yıl özellikle maddi konularda başkalarından gelecek parasal kazançlar, fırsatlar, finansal girdiler açısından şanslı olacaksınız. Prim ve benzeri gelirler, kira gelirleri veya miras benzeri kazançlar açısından destekli etkileri söz konusu. Öte yandan yabancılarla ilgili yürüttüğünüz işler, yurtdışı kontakları, eğitim alanları, akademik çalışmalar, ithalat, ihracatla ilgili iş ve uğraşılarınız varsa sonbahara kadar olan döngüde önemli kontaklar kurmak, iş bağlantıları fırsatları yakalamak adına şanslı döngüdesiniz.

Eğitim veya akademik çalışmalar yapan Oğlak yükselenler için de benzer şekilde bu sene destekli enerjiler söz konusu. Duygusal konularda ise bilhassa Mart ile Mayıs arası hareketli geçebilir. 

Bu sene eğitim almak, kişisel bir konuda destek bulmak, yolunuzun açıldığına şahit olmak veya kişisel gelişimle ilgili bir çalışmaya, eğitim programına dahil olmak yine yılın ilk yarısı sizin adınıza gelişebilecek sürpriz gelişmeler arasında. 

Genel olarak planlı ve önünüzü net şekilde görerek ilerlemek isteyen bir yapınız vardır. Ancak bu sene belirsizliklerin sizin için duygusal ve dünyevi olarak biraz daha vurgu yapacak olması içsel huzursuzluklarınızı arttırabilir. Bu nedenle bu yıl bilhassa ilk 8 aylık döngüde biraz daha akışta kalmayı, başarılarınızı daha rahat hazmetmeyi, başaramadıklarınızı zorlamadan ilerlemeyi içselleştirmeniz işinizi çok kolaylaştıracaktır. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat