Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu 18 - 24 Temmuz 2016 haftası neler yaşayacak?

885
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu 18 - 24 Temmuz 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar,

Bu hafta kendinizle ilgili çok önemli bir kararı vermek durumunda kalacaksınız. Bunu yaparken biraz içiniz yanacak , belki biraz acı çekeceksiniz ama Dolunay burcunuzda gerçekleşiyor ve kendinizi ön plana alıyorsunuz. Yaşamınızda kendiniz ile ilgili yeni kararlar almaya son derece açık olabilirsiniz. Ayrıca bir teklif alabilirsiniz ve bu daha çok ilişkileriniz ile ilgili olabilir. "Ben karar veriyor ve harekete geçiyorum" diyorsunuz ne yapmanız gerektiğine ve nasıl ilerlemeniz gerektiği konusunda da netlik kazanıyorsunuz. 

Dolunayın yönetici gezegeni ve hali ile sizlerin de yönetici gezegeni Satürn ise Yay burcunda. İçsel olarak değişim veya yenilenme istediğiniz zamanlardan da geçmektesiniz. 

Satürn'ün Venüs ve Merkür ile yaptığı dost görünümler sağlık konusunda sizleri güçlendirmekte. Olası sağlık problemleriniz varsa bunları çözmek konusunda destekler almaktasınız. Ortaklaşa işler, para haneniz dolmaya başlıyor. Kredi çekmek, borç para almak vermek gibi temalar öne çıkıyor. Para konuşuyor parayla ilgileniyorsunuz genel anlamda.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat