Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu 18 - 24 Nisan haftası neler yaşayacak?

1,073
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu 18 - 24 Nisan haftası neler yaşayacak?

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, 

Bu hafta yurtdışı konularınızla ilgileniyorsunuz. Bir yandan da kariyer hayatınızda "daha fazla ne yapabilirim" diyorsunuz. 

Yönetici gezegeniniz Satürn retrosundan sonra şimdi de Mars retrosu başladı. Bu retro aile ve maddi konular ile ilgili içinize attığınız, belki de üstünü kapattığınız şeylere tekrar değinecek olduğunuzu hatırlatıyor. Bu alanda bilinçaltı çalışmaları başlatabilir, arınabilir ve birtakım şeylerle yüzleşerek tüm bunları yenmeye çalışabilirsiniz. 

Bu dönemde kendinizi yorgun ve bitkin, bahar yorgunluğu dediğimiz bir halsizliğin içerisinde bulabilirsiniz. Kendinizi iyi hissedeceğiniz ve kendinizi gösterebileceğiniz alan aşk hayatınız olacak. Yeni bir aşka yelken açmak için uygun etkiler görünüyor.

Beraberlikleri olan Oğlaklar içinse aşk hayatlarında herhangi bir sorun görünmüyor ancak 22 Nisan Cuma günündeki dolunay sizi hafif çaplı gerginliklere itebilir. Bu dolunay daha çok sizin arkadaşlık hanenizde olacağından, bir arkadaşınızla aranız bozulabilir veya arkadaş ortamlarınızda bir eleme yapmak durumunda kalabilirsiniz. 

Biliyorsunuz; dolunaylarda birtakım kopuşlar, bitişler ve ayrılıklar göze çarpabiliyor ve bu dolunay sizin sosyal çevrenizde olan pürüzleri temizlemeniz için aslında size harika bir fırsat tanıyor. Bunu değerlendirmeli ve istemediklerinizi ayıklamalısınız. 

Kendinize iyi bakın. Bir sonraki hafta görüşünceye dek hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat