Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu 18 - 24 Haziran 2018 haftası neler yaşayacak?

431
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu 18 - 24 Haziran 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Oğlak burcu ve yükseleni Oğlak olanlar,

Bu hafta gökyüzünde Su grubu burçlar arasındaki güzel açı devam ediyor. Merkür, Jüpiter ve Neptün arasında güzel bir açı var.  İkili ilişkiler ve ortaklıklar gündeme gelecektir. Partnerinizle oturup bilgi alışverişinde bulunacaksınız ve bu durumun bazı işlerinizi kolaylaştırdığının farkına varacaksınız. Jüpiter, sosyal çevre ve arkadaşlar arasında size bazı şans ve fırsatlar sunuyor. Gelecekle ilgili planlar yapıyorsunuz. Özellikle kariyerinizin getirilerini toplamak adına geçmişte kaçırdığınız fırsatlar bu dönemde tekrar gündeme gelebilir. Bu sefer bunları kaçırmayıp değerlendirebilirsiniz. Neptün'ün de buraya güzel bir açısı mevcut. Hayal gücünüz çok aktif. Hayal gücünüzü somutlaştırabildiğiniz takdirde başarıyı yakalayacaksınız. 

Hafta boyunca etkili olacak Venüs - Mars arasında bir karşıt açı mevcut. Özellikle parasal ve finansal konularda güzel destekler ve yardımlar görüyorsunuz. Para kazanmak adına kendinizi girişken hissedeceksiniz. Akıllı ve mantıklı hareket ederek, duygularınızı ve cesaretinizi de yanınıza alarak hareket ederseniz maddi konularda başarılı olacaksınız. 

Perşembe günü Güneş, Yengeç burcuna geçiyor. Yaratıcı kimliğinizi daha çok ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanında kullanacaksınız. Evlilikler gündeme gelebilir. İlişkilerde başarıyı yakalayacağınız bir döneme giriyorsunuz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat