Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu 17 - 23 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

540
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu 17 - 23 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar,

Haftaya Ay Boğa'da sevgi, aşk, çocuklar hobiler ile ilgili konularınıza odaklanarak geçireceksiniz. Ay sırayla Neptün ve Mars ile üçgen yaptığından kardeşleriniz, yakın çevrenizle ile ilişkilerinizde naif bir enerji var ve harekete geçmek konusunda zorlanmıyorsunuz. Plüton'a akan enerjilerde başlangıçlar kalıcı oluyor.

Hafta ortasında ise Venüs Yay burcuna geçiyor. İçsel alanınızda güzel farkındalıklar yaşayabilirsiniz ve bu dönemde yalnız kalmak hoşunuza gidecek. Ay Boğa'dayken aşk, sefa konularında keyifci bir tavrınız varken birden değişen enerji ile modunuz değişiyor ve günlük işlerinizi hallederken hareketlenmeye başlıyorsunuz. 

Haftanın önemli olayına gelecek olursak özellikle ayın 19'una dikkat çekmek istiyorum. Oğlak burcunda Vega yıldızı etkili Mars - Plüton kavuşumu çok etkili. Özellikle kendinizde muazzam bir enerji hissedeceksiniz adeta patlamaya hazır bir bomba gibi. Eğer bu enerjinizi doğru kanalize etmezseniz yıkıcı sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz. Kesinlikle kibre kapılmamaya, mütavazı olmaya dikkat etmelisiniz yoksa Ay - Satürn karşıtlığı ile de sonuçlar nahoş olabilir.

Haftayı Ay Yengeç burcunda eşinize odaklanarak geçiriyorsunuz. Güneş de Akrep burcuna geçmiş olacak. Ve önümüzdeki bir ay boyunca arkadaşlarınıza ve sosyal çevrenize odaklanacaksınız.  İç huzurunuzu bulmanız niyetiyle...

Bir sonraki hafta görüşmek üzere esen kalın, hoşça kalın. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat