Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu 15 - 21 Eylül 2014 haftası neler yaşayacak?

1,275
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu 15 - 21 Eylül 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Oğlak burcu, bu hafta özellikle duygusal alanlarınızda gereksiz gördüğünüz yüklerinizden kurtulma, fazlalıkları atma ve cesaret edemediğiniz, fakat yapmak zorunda olduğunuza inandıklarınızla yüzleşme etkileriniz, ilişkilerinizde sizi yeni yol ayrımları içinde tutabilir. Sizi üzeceğine inandığınız birçok durumdan çok daha sakin ve rahat biçimde ayrılmanız olası.

Oğlak burcu bu hafta

Bu hafta özellikle ev ve aile hayatınızla ilgili cesur ve radikal adımlar atma eğilimlerinizde yine yüksek olacak. Bir süredir değiştirmek istediğiniz ev veya ofis ortamı veya ev içi tadilatlar açısından daha cesur adımlar atma potansiyeliniz var. Bu hafta enerjiler sizi hem adım atmaya, hem de bu adımların sonuçlarını kabul etmeye yönlendirebilecek. 

Pazartesi ve salı günleri sağlık alanları, mesleki konular, iş alanlarınız öne çıkıyor. Çarşambadan itibaren ilişkiler ve eşle ilgili konulara daha fazla odaklanacaksınız. Cumadan itibaren ise değişiklik yapmaya, hayatınızdan çıkarmak istediklerinizi tasnif etmeye yönelme eğilimleriniz, özellikle duygusal konularda karşı tarafı şaşırtan adımlar atmanıza neden olabilir. 

Bu hafta sağlığınızla ilgili bağışıklık sisteminize dikkat etmekte fayda var. Alerji, bronşit veya alerjik öksürükler açısından riskli bir hafta yaşanabilir. 

Sevgili Oğlak burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerimle. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat