Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu 14 - 20 Mart 2016 haftası neler yaşayacak?

1,369
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu 14 - 20 Mart 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Oğlak burcu ve yükseleni Oğlak olanlar,

Pazartesi ve salı günü programınızı olabildiğince açık tutun. Boşluklarınız çok fazla olsun. Çünkü hem kendi hem de yakınlarınızın sağlığı ile ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Özellikle yakınlarınızın sağlığı diğer işleri bırakmak zorunluluğundan dolayı biraz daha canınızı sıkacak gibi görünüyor. 

Çarşamba ve perşembe günü burcunuzu çok olumlu etkileyecek direkt bir açı var. Plüton ve Jüpiter arasındaki bu şans açısı hayatınızda köklü değişiklikler yapmanızı sağlayacak. Üstelik bu değişiklikler uzun zamandır arzu ettiğiniz ama belki de cesaret edemediğiniz şeyler. Size gelecek teklifleri iyi değerlendirin, evet deyin ve bırakın hayatınız baştan sona değişsin. Çünkü bu sayede güç kazanacaksınız.

Cuma günü bir başka özel açının etkisi altına giriyoruz. Bu kez eviniz ve aileniz ile ilgili önemli yenilikler yapabileceksiniz. Üstelik bu yenilikler biraz sürpriz de içeriyor. Planlamadığınız değişiklikler size hediye şeklinde gelebilir. 

Pazar günü Güneş Koç burcuna yerleşiyor ve bu yerleşim evinizle ilgili yeni bir canlılığa neden oluyor. Bu canlılıkla evinizi yenileyebilir, yapmak istediğinizi değişiklikleri gerçekleştirebilir, hatta evlilik kararı alabilirsiniz. 

Sağlıklı, bolluk ve bereket dolu güzel bir hafta geçirmeniz dileklerimle, şimdilik hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat