Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu 14 - 20 Kasım 2016 haftası neler yaşayacak?

667
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu 14 - 20 Kasım 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar,

Bu hafta başında meydana gelecek olan dolunayda, sizler çocuk konuları, aşk ve flörtler, hobiler ve zevk aldığınız konular üzerinde sorunlar yaşayacaksınız. Çocuk sahibi olanlar için onlarla gerilmeler ve onların sorunlarını büyütme olasılığı yüksekken, bekar olanlar aşk ve flört konularında zorlanmalar, kendini ifade edememe veya çabuk öfkelenmek yüzünden kayıplar yaşayabilir.

Salı gününden itibaren Ay İkizler burcuna geçiş yapıyor, birtakım sağlık problemleriniz olabilir, ihmal etmeden rutin kontrollerinizi yaptırmalısınız. Çok yoğun bir hafta içi sizler için. Bunca koşturmaca ve çalışma temposuyla başa çıkmak için dinlenmeye de zaman ayırmak gerekiyor. 

Aşk ve sevgi konularınız  Ay ve Satürn karşıtlığı nedeniyle, soğuk ve mesafeli bu hafta. Sizler cok konuşkan insanlar değilsiniz, sonuç olarak bu tutum karşı tarafla ilişkilerinizde bıkkınlık yaratabilir. İçinizi dökmenin zamanı geldi bence, konuşun anlatın ve rahatlayın. 
Hafta sonuna doğru Ay, önce Yengeç burcunda ardından Aslan burcunda hareket edecek. İkili ilişkileriniz ön plana geçecek, düzeltmek için çaba sarfedeceksiniz. 

Sevgiyle kalın, iyi bir hafta olsun.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat