Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu 12 - 18 Aralık 2016'da neler yaşayacak?

1,032
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu 12 - 18 Aralık 2016'da neler yaşayacak?

Sevgili Oğlaklar ve yükseleni Oğlak olanlar,

Bu hafta, 14 Aralık'ta İkizler burcunda önemli bir dolunay gerçekleşiyor. Dolunay, 6. evinizde gerçekleşiyor. Kariyer anlamında güzel giden Oğlaklar, halledilmesi gereken günlük işlerde, iş ortamında bazı farkındalıklar ve bunun yanı sıra bazı stresli gergin anlar yaşayabilir. Fakat bunların ardından çalışmalarınız ile ilgili ne tür adımlar atmanız gerektiği ile ilgili bazı farkındalıklar yaşayacaksınız. Çalışanlarınız ile ilgili bazı stresler yaşayabilirsiniz, çalışma ortamınızı değiştirebilirsiniz veya uzun zamandır aklınızda olan bir iş varsa, bunları insanlara hizmet etmek adına gerçekleştirebilirsiniz. 

Güneş - Satürn kavuşumunun da Yay burcunda olduğunu düşünürsek, inisiyatif alamadığınız, gıyabınızda dönen birtakım işler varsa, bunların inisiyatifini ele alarak kariyeriniz ve işiniz ile ilgili yeni adımlar atabilirsiniz. Mars'ın ve Jüpiter'in de bu haftaki olumlu etkileri sayesinde karşınıza iyi insanlar çıkabilir. Bazı insanlar da sizi harekete geçirmek için zorlayabilirler. Bu etkilere kendinizi çok açık tutun. Çünkü bunların neticesinde kariyeriniz ve işinizle ilgili güzel pozisyonlara gelebilirisniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat