Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu 11- 17 Aralık 2017 haftası neler yaşayacak?

1,072
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu 11- 17 Aralık 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar,

Bu hafta Mars burç değiştiriyor ve artık Akrep burcunda ilerlemeye başlıyor. Mars'ın Akrep'e geçişi ile beraber gelecekle ilgili yeni planlar, girişimler yapabilirsiniz. Kendinizi çok güçlü ve motive hissediyorsunuz. Çalışmalarınızın gelirlerini toplamak adına da güçlü hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. 

Çarşamba günü Ay'ın Mars ile beraber olduğunu görüyoruz. Sosyal çevre ve arkadaşlar arasında gergin ve öfkeli hissedebilirsiniz kendinizi. 

Venüs, Yay burcunda ilerliyor. İlişiklerle ilgili bilinçaltınızdaki birtakım korkuları yenmeniz adına gelişmeler olabilir. İlişkilerle ilgili geri planda dönen konuların farkına varacaksınız. 

Salı ve çarşamba günü Güneş ile Merkür beraber hareket ediyor. Merkür geri harekette olduğu için gıyabınızda dönen birtakım işler varsa, bunların açığa çıkacağı bir dönemdesiniz. 

Cuma ve cumartesi ise geri harekette olan Merkür'ün Venüs ile beraber Yay burcunda olduğunu görüyoruz. İkili ilişkiler, ortaklıklarla ilgili konularda geçmiş meseleler tekrar açılacak. Göremediğiniz, anlamlandıramadığınız birtakım konular bu dönemde netleşecek. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat