Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu 10 - 16 Kasım 2014 haftası neler yaşayacak?

902
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu 10 - 16 Kasım 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Oğlak burcu, hafta başı sağlığınıza özen göstermek, bilhassa öksürük ve benzeri üşütme kaynaklı sağlık etkilerine karşı tedbirli olmak faydalı olacak. Salı gününden itibaren karşı burcunuza geçecek olan ay etkileri sizi eşiniz, partneriniz, ortaklı konular ve her türlü ikili ilişkinizde daha hassas kılarken, dikkatinizin perşembeye kadar daha çok özel konularınızda olmasına neden olacak. 

Bu hafta boyunca burcunuzda etkin olacak Mars - Pluto kavuşumu sizi iş alanlarında hırslı ve sonuç odaklı yapıyor. Enerjiniz oldukça aktif olurken, daha atak ve cesur adımlar atma potansiyeliniz de hayli yüksek olacak. Ancak üstlerinizle olan ilişkileriniz adına güç savaşları, ilişkilerinizde üstünde durmadıklarınızın bir anlamda önünüze konması, ilişkilerinizi ve her türlü iletişiminizi ele alış şeklinizde hassasiyetlere sahip olacağınızı da vurgulamakta. Bu nedenle hafta boyunca iletişim başta olmak üzere daha esnek ve akılcı olmaya gayret etmek doğru olacaktır.

Bu hafta sosyal alanlar ve ilerlemek istediğiniz hedeflerinizle ilgili de yine aktif etkiler söz konusu. Arkadaş çevrenizle ilgili ilginç durumlar yaşayabilirsiniz. Bir süredir biriktirdiğiniz ve içsel olarak sizi rahatsız eden durumları çevrenizle paylaşma, tartışmalara girmeye daha eğilimli olma dikkat etmeniz gereken alanlar arasında. Hafta aktif ama sert etkiler içinde olacağınızı göstermekte. Daha çok yüklerden kurtulmaya dönük olacağınız etkileri hayatınızda gereksiz olduğuna inandıklarınızı bir anlamda ayıklamaya yönelik kullanabilirseniz daha verimli sonuçlar alabilirsiniz. 

Sevgili Oğlak burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerimle. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat