Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu 16 - 22 Ekim 2017 haftası neler yaşayacak?

1,092
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu 16 - 22 Ekim 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar,

Venüs, Terazi burcunda ilerleme başladı ve hızlanarak yoluna devam ediyor. Kariyeriniz ile ilgili güzel etkilerin olacağı bu dönemde sorumluluklarınızı daha rahat çözeceksiniz. Aşk ve flört gibi konularda şanslı olduğunuz bir dönemdesiniz. Güzelliğiniz ile ilgi odağı olacağınız bu süreçte iş yerinden biri ile yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. 

19 Ekim Perşembe günü Terazi burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. Bu yeni ayın etkileri ile beraber kariyer ve iş konularında olumlu gelişmele yaşanabilir. Kariyer planlarınıza ve hedeflerinize ulaşmak için atmanız gereken adımlarla ilgili farkındalık kazanacaksınız. 

Salı günü Merkür, Akrep burcuna geçiyor. Merkür'ün Akrep'e geçişi ile birlikte sosyal çevre ve arkadaş çevrenizde aktif olacaksınız. Gelecekle ilgili yeni konular bu dönemde gündeminize girecek. Gelecekte neler yapabileceğiniz ile ilgili konularda yeni bilgiler edinebilirsiniz. 

Bu dönemde çabalarınızın karşılığını alacaksınız. Sosyal çevrenizdeki bazı arkadaşlarınız gelecek ile ilgili planlarınız için size ihtiyaç duyduğunuz bilgileri verecektir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat