Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Nişan masasında neler olmalı?

9,879
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Nişan masasında neler olmalı?

Nişan masalarında genellikle pastel ve soft renkler kullanılır. Nişanların misafir sayısı düğünler kadar olmuyor. Bu sayede daha butik bir hazırlık yapılıyor. Nişanlarda çiçek renkleri genellikle toz pembeler, somonlar ve daha krem rengi ağırlıklı olur. Çünkü nişan kıyafetlerimizdeki renkler de özellikle son senelerde pudra ve bunun gibi açık renklerden oluşuyor. Bu nedenlerle nişan masalarında da pudra renkleri, lilalar ve daha açık tonlara yer verilir. 


Nişanda, nişanlanan kişiler genellikle kıyafetleri ile nişan dekorasyonunu birbiri ile uyumlu olmasına dikkat ediyor. Bu sebeple seçilen renkler kıyafetleri ile bir bütünlük arz etmesine özen gösteriliyor. 

Bir nişanda da tıpkı düğünde olduğu gibi, mumlar, masaların ortasında canlı çiçekler, birbirini destekleyen suplalar, peçeteler ve nişana gelen davetliler için küçük hediyeler kullanılır. Masalarda yer alan çiçeklerin çok yüksek olmamasına dikkat edilmelidir. Daha sade ve alçak çiçekler olmalıdır. Nişan daha samimi ve daha az insanın katıldığı bir organizasyon olduğundan sofrada insanların birbiri ile sohbet edebilmesi sağlanmalıdır. 

Nişan davetinde sofrada menülerin de olması tercih edilir. Bir nişan davetinde genellikle bir düğünde olabilecek pek çok aksesuar rahatlıkla kullanılabilir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat