Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Nişan masasında ne tür süslemeler kullanılabilir?

2,211
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Nişan masasında ne tür süslemeler kullanılabilir?

Nişan masasında her zaman olduğu gibi taze çiçekleri bol ve zengin kullanmak gerekir. Masa örtüleri dantelli olabilir ya da parlak renklerde masa kapakları, runnerlar kullanılabilir, bunları tamamlayan suplalar olabilir. Bir nişan masasında misafirler için minik eşyalar, peçete bilezikleri kullanılabilir. Nişan organizasyonundaki yemeklerin ne olduğunu bilmeleri için her masada nişan menüsü bulunmalı. Bu menüler nişanlanan kişilere özel olarak farklı bir şekilde tasarlanarak sofrada bulundurulabilir. Keza hangi misafirin hangi masada oturacağını bilebilmesi için masa numaraları da bir nişan masasında olması gereken unsurlardan. 


Masa düzenleri oluşturulduktan sonra her zamanki gibi girişte bir karşılama masası bulunur. Böylece misafirleri giriş kartları ile karşılayıp masalarına yönlendirme şansı sağlanır. 

Bir diğer önemli nokta ise nişan yüzüklerinin takılacağı alanın süslenmesidir. Buranın bir merkez, organizasyonun ana alanı olduğunu gösterilmek için bu alanda daha yüksek çiçekler, genel konseptle uyumlu ancak farklı bir şekilde dekore etmek gerekir. Çünkü seramoni burada yapılır. Bu alanda mutlaka bir nişan tepsisi, nişan kurdelesi, şık bir makas ile yüzüklerin konulacağı küçük ve konsept ile uyumlu kutular olmalıdır. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat