Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Nişan masası için çiçek seçimi nasıl yapılır?

2,220
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Nişan masası için çiçek seçimi nasıl yapılır?

Nişan masası için çiçek seçimi genellikle daha pastel tonlarda olmalıdır. Çiçek seçiminde gelin adayımızın nişan kıyafeti de ilham verebilir. Mekanın yeri, mevsim, dekorasyon da çiçek seçiminde önemli etkenlerden. Bu anlamda mekanla bir bütünlüğü olması için pastel tonlarda ve taze çiçekler olması tercih edilir. Çiçekler zengin, canlı olmalıdır. 


Nişan organizasyonu işi sadece çiçekleri ve süslemeleri hazırlamakla bitmez. Bu anlamda bir nişan davetinin girişinden, merasim alanına kadar her şey bir bütündür ve tüm bir organizasyon alanı bir bütün olarak değerlendirilmeli, her detay birbirini desteklemelidir. Girişteki çiçeklerle masaların üzerindeki çiçeklerin ahengi, hatta en önemlisi bütün misafirleri bu tören için davet edildiğinden, tören alanının daha itinalı hazırlanması gerekiyor. 

Tören alanınını yapılacağı alanın arka tarafında daha yüksek çiçekler veya bir tak kullanılabilir. Tak kullanılması mekanın daha görkemli ve şık görünmesini sağlar. 

Nişan için kullanılacak tepsinin gümüş olması tercih edilir. Nişan masasında yine taze çiçekler, konseptle uyumlu yüzük kutuları bulunmalıdır. Kurdele ve makas da unutulmamalıdır. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat