Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Nesquik'in içerisindeki vitamin ve minerallerin görevi nedir?

19,417
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Nesquik'in içerisindeki vitamin ve minerallerin görevi nedir?

Çocuklarımızın sağlıklı, mutlu ve başarılı olması için güne iyi başlamaları çok önemli. Bu yüzden biz anneler, çocuklarımız her sabah sütle beraber besleyici bir kahvaltı etsin isteriz. İşte 1 bardak Nesquik'li süt içindeki vitamin ve minerallerle sütün faydalarını destekler ve böylece çocukarınız  güne iyi bir başlangıç yaparlar.
 
Nesquik'in içindeki yeni vitamin ve mineral karışımının adı Opti-start. 
 
Nesquik Opti-start ile hazırlanan 1 bardak süt çocuğunuzun sütün içerisinde bulunan pek çok faydalı besin öğesine ek olarak, sütte bulunmayan vitamin ve mineralleri almasını sağlar. Örneğin içeriğindeki D vitamini ve demir ile çocukların kemik-diş gelişimine yardımcı olurken; çinko ile sinir sisteminin gelişmesine destek sağlar.
  
Çocuklarınız günde 2 bardak süt içmeli. 1 bardak sütün içerisine 3 tatlı kaşığı Nesquik Opti-start katarak çocuğunuzun ihtiyaç duyduğu vitamin ve minarelleri almasına yardımcı olursunuz.

Nesquik Opti-Start içerisinde bulunan mineraller, sütün içerdiği minerallerin faydalarını desteklemesi, büyüme ve gelişmeye katkı sağlaması için özenle seçilir.  Böylece Nesquik sadece çocuğunuza sütü sevdirmekle kalmaz, aynı zamanda besin değeri yüksek bir seçenek sunar.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat