Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Neden Tam Faktoring'i tercih etmeliyiz?

28,269
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Neden Tam Faktoring'i tercih etmeliyiz?

Faktoring, ticari faaliyetlerden doğan faturalı alacakların vadesinden önce temlik edilerek nakde çevrilme işlemidir. Faktoring şirketleri BDDK'nın denetimi altında faaliyetlerini sürdürürler. 

Peki neden Tam Faktoring'i tercih etmeliyiz?

Çünkü... Yıllardır açık ara farkla 20.000'i aşkın aktif müşteri sayısıyla sektör lideri olan Tam Faktoring yenilikçi yapısı, güler yüzlü ve tutkuyla çalışan kadrosu ile  Şeffaf bir hizmet sunar. Bunun yanında bizi sektörde farklı kılan en önemli özelliğimiz, müşterilerimize hızlı hizmet sunacak bir sisteme sahip olmamız.

Bir faktoring firması seçerken bu şirketin alanındaki tecrübesi, yaygın şube ağıyla kolay ulaşılabilir olması önemli. Bunların yanı sıra teknolojiyi de yakından takip ederek müşterilerinin işlemlerini gerçekleştirebileceği online hizmetler  sunması daı günümüzün vazgeçilmezleri arasındadır. 

Çeklerinizi kolay yolla sorgulayabilmek, sadece web'de değil, mobil cihazlardan  hızlıca yanıt alabilmek, dijitalleşen dünyada, hızla işlem yapabilmek bir faktoring müşterisi için önemli konulardır.

Sonuç olarak Biz;

İhtiyaçları ve öncelikleri doğrultusunda her müşterimize özel ilgi göstererek onlara en kaliteli hizmeti sağlarken aynı zamanda çözüm ortağı oluruz. Banka dışı finans sektöründe AR-GE merkezine sahip tek faktoring şirketi olarak, bilgilerinizin güvenle korunması ve işlenerek sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. 30?dan fazla şubemiz ve 500?den fazla çalışanımız ile tam zamanında tam yanınızdayız.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat