Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Neden her ilişkimde bir süre sonra beğenmemeye başlıyorum?

37,987
kez izlendi
Puan: 4.74 / 5
Detaylı Açıklama

Neden her ilişkimde bir süre sonra beğenmemeye başlıyorum?

Seçtiğiniz kişinin size çekici gelen bir tarafı vardır mutlaka. O çekici tarafı keşfettikçe, aslında başta gördüğünüz gibi olmadığını anlarsınız. Ama burada şöyle bir soru sormak gerekir: Siz ne arıyorsunuz? Kendi kriterleriniz nedir? O kriterlere uygun olduğunu düşündüğünüz kişi ile ilişkiye başlayıp da, "hayır, aslında değilmiş" deyip, beğenmekten vazgeçiyorsunuz tabii ki. 


Eğer aşık olursanız, bir ilişkiye aşık olarak başlarsanız, o zaman beğenip beğenmeme çok geri planda kalır. Ama burada başka bir durum daha vardır, onu da hemen anlatmak lazım. Siz, aşka aşık olabilirsiniz. Aşkın heyecanını, o ilk anların size verdiği hazzı yaşamayı seviyor olabilirsiniz. O zaman da birlikte olduğunuz kişinin hiçbir önemi kalmaz. Sizin için aslolan aşk, özellikle de aşkın başlangıç anlarıdır. O başlangıç anları bittikçe, o heyecan azaldıkça karşınızdaki kişide kusurlar bulup kendinizi ondan soğutmaya çalışırsınız ve bir süre soğur, yeniden başka birinden hoşlanmaya başlarsınız. Asıl sorun budur. Aşka aşık olabilirsiniz. Bu nedenle kendi kriterlerinizi mutlaka gözden geçirmeniz gerekir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat