Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Ne tür lüksler yaz tatilinin pahalıya gelmesine neden olur?

141
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Ne tür lüksler yaz tatilinin pahalıya gelmesine neden olur?

Yaz tatilimizi ucuza getirmek için bazı noktalara dikkat etmek gerekir. Bunlardan bazıları birtakım lükslerden kaçınmak, bazıları ise planlamayı erken yapmaktır. Özellkle son dakika uçak biletleri sizlere çok pahalıya malolabilir. 

Belli bir destinasyonu tercih etmiş ve özellikle bir otele gitmek istemiyorsanız altlernatifiniz çok olacağından ve içlerinden ekonomik olanı bulmak avantaj sağlayacaktır. 

Bir diğer konu ise oda kahvaltı veya yarım pansiyon hizmet veren otellerde alınacak ya da katılınılacak olan bazı aktiviteler, akşam yemekleri, öğle yemekleri veya havuzbaşındaki bazı yiyecek ve içeceklerdir. Bu hizmetleri veren yer otel olduğu için, civardaki büfe, kafe, restoranlara oranla daha pahalıdır. Bu nedenle otellerde bir şey yiyip içecekseniz öncesinde menüye bakmanız ve fiyatları kontrol etmeniz kesinlikle faydalı olacaktır. Ayrıca sabah kahvaltısını kuvvetli yapmak, öğlen yemeğini atlamak, size ekonomik açıdan bazı avantajlar sağlayacaktır. 

Yapabiliyorsanız apart otellere gitmeniz, dışarıdan mutfak alışverişi yaparak otel içinde, odanızdaki mutfağı kullanarak yemek işini çözmeniz sizi son dakika sürprizlerinden ya da kabarık faturalardan korumuş olur.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat