Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Nasıl sihirbaz olunur?

7,405
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Nasıl sihirbaz olunur?

Sihirbaz olmak için öncelikle çok meraklı olmak gerekir. Sabır da çok önemlidir. Prova süreçleri ve hazırlık aşamaları son derece sabır ister. Bu uzun hazırlıklarda defalarca prova alınabilir. Eğer çocuk yaşta başlanıyorsa buna oyun olarak başlanır. 


Bu oyun işe de dönüşebilir ve güzel gösteriler hazırlanabilir. Çok okumak, araştırmak, tüm sihirbazları takip etmeye çalışmak gerekir. Sihirbazlıkla ilgili kitapları okumak, sihirbazların hazırladığı eğitim videolarını izlemek de sihirbaz olmak için çok önemlidir. 

Ne kadar başka sihirbazları izlersek ve araştırırsak o kadar kendimizi geliştirebiliriz. Dünyanın en iyi sihirbazlarının hazırlamış olduğu kasetler bizim için bulunmaz bir nimettir. Bu şekilde onlara yaklaşabilmek için daha ne kadar çalışmak gerektiğini de anlamış oluruz. Siz de sihirbaz olmak istiyorsanız videoları izleyin.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat