Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Nail art nedir?

2,006
kez izlendi
Puan: 5.00 / 5
Detaylı Açıklama

Nail art nedir?

Nail art kıyafetimizi, saçımızı, makyajımızı tamamlayan tırnak süsleme sanatıdır. Günlük hayatımızda uygulayabileceğimiz gibi, özel günlerimizde, mezuniyetlerimizde de bir aksesuar olarak kullanabiliriz. Bu gibi günlerde tırnaklara oje yardımı ile yapılacak tasarımlar, kıyafetimizi de tamamlayacak, şık bir görüntü sağlayacaktır.

Son yıllarda çok moda olan nail art, artık özel günlerin dışında, günlük hayatta da sıkça kullanılıyor. Nail art, tırnakların üzerine ojelerle yapılabildiği gibi, daha profesyonel malzemelerle; örneğin akrilik boyalarla ya da özel jellerle yapılan ve akvaryum denilen tekniklerle de uygulanabiliyor.

Pek çok markanın nail art serileri olduğu gibi, tırnaklar normal ojelerle de süslenebilir. Tırnak süsleme sanatı için özel uçlu, ince fırçalı ojeler kullanılabilir. Bunun dışında, tıpkı kıyafet modasında olduğu gibi, ojelerde de neon renker moda olduğu için bu neon renklerle farklı tasarımlar yapılabilir, tasarımlar swarovski taşlarla süslenebilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat