Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

n11.com'da satıcı olmanın avantajları nelerdir?

2,014
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

n11.com'da satıcı olmanın avantajları nelerdir?

Dijital iletişim alanında dünya düşünülenden çok daha hızlı bir şekilde gelişti. Artık herhangi bir kıta üzerinden mobil cihazlarla internete bağlanıp, dünyanın dört bir yanından alışveriş yapabiliyoruz. Facebook, İnstagram, Twitter gibi sosyal medya siteleri sayesinde bir çok yeniliği ve haberi an ve an takip edebiliyoruz. Elbette bu hızlı iletişimin, alışverişe ve ticarete de yansıyan önemli noktaları var. Fırsatları öngörebilme durumu yaratan gelişen dünya ekosisteminde ön plana çıkan satış kanalı hıza ayak uydurabilme gücü ile e-ticaret oluyor.

E-ticaret sektöründe dinamizmi gerçek bir ilerlemeye dönüştürebilirsek, dünyanın en özgün ülkelerinden biri olabiliriz. KOBİ'lerin sağlamış oldukları hacim ne kadar geniş kitlelere ulaşırsa ekonomiye katkısı o kadar fazla olacaktır. E-ticaret bu noktada önemli bir itici güç olarak karşımıza çıkıyor. Türkiye'nin belirli bir noktasında mağazası olan biri 81 ilde satış gerçekleştirebiliyor.

Ancak, bu derece büyük bir hacim elde etmek için mutlaka güçlü altyapısı olan e-ticaret firmaları ile ilerlemek gerekiyor. Daha güçlü bir pazarlama ve daha gelişmiş bir altyapı ile büyük hacimlerde üretilen ürünleri Türkiye'nin tüm bölgelerine genişletmek mümkündür. Türkiye?de e-ticaret fırsatlarla dolu bir alan ve potansiyelini bir adım daha ileri taşımak gerekiyor. n11.com olarak, Türkiye'nin üretim potansiyelini ortaya çıkarmak ve ticaret faaliyetlerinde gözle görülür bir değişiklik yapmak için KOBİ'ler ve markalar ile işbirliği yaparak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Ticaret dünyasında aktif olamamış tüccarlar bir alışveriş platformu olarak e-ticarete açılabilir. Fakat bugüne kadar e-ticaretin Türkiye genelinde beklenen düzeyin altında kalmasının ve potansiyelinin tamamına erişememesinin en büyük nedeni, e-ticaretin bir yan iş olarak algılanmasıdır. E-ticaret başlı başına ayrı bir iştir. Var olan işinizin var olan kuralları ile e-ticaret yapamazsınız. E-ticaret sektörünün kendi kuralları, dinamikleri vardır ve ona göre hareket etmek gerekir.

n11.com olarak kendimize koyduğumuz en önemli hedef güven. Tüketicinin güvenini oluşturacak mekanizmaları kurarak bu sektörü geliştirmeyi amaçlıyoruz. Tüketicilerin zihninde güven duygusunu güçlendirebilmek, aynı zamanda telif haklarını korumak amacıyla "Güven Koruma Merkezi"ni oluşturduk. Bu sayede "taklit" ve "sahte" ürün satışıyla mücadele etmeyi amaçlıyoruz.
 
Mağazalarımıza güvenilir ve popüler bir platformda yer alma vaadi veren bir yapı olarak, operasyonda kendi sorumluluğu olmayan konularda bile müdahil olan bir strateji izliyoruz. Bu süreçte ön plana çıkan eksikliklerde ya da bilgi ihtiyacı olan durumlarda devreye giriyoruz. Hem alıcılar için hem de satıcılar için güvenilir bir platform yaratıyoruz. Güncel teknolojilerle korunan ve arkasında güvenilir firmaların olduğu bir platform olmanın ayrıcalığını yaşıyoruz. Her türlü soru, şikayet veya problemin dillendirildiği her kanalda, en kısa sürede yanıt veriyor olmak bizim sağladığımız en büyük avantaj. 

n11.com takip sistemimiz sayesinde birçok problem de daha ortaya çıkmadan tespit ediliyor ve Call Center ekibimiz aracılığı ile müşterilerimize bilgisi verilerek daha oluşmadan çözümleniyor.
 
Satıcılarımız için kolaylıklar ve avantajlar yaratıyoruz. Satıcılarımız için ücretsiz fotoğraf stüdyomuz var. Bu stüdyomuzda ayrıca satıcılarımıza ücretsiz e-ticaret eğitimleri veriyoruz. Gerçekleştirdiğimiz güçlü pazarlama desteği ile hem yüksek ziyaretçi trafiği sağlıyoruz hem de platformumuzda yer alan markaların öne çıkmaları için çalışmalar yürütüyoruz.
 
Türkiye'de e-ticaret sektörünün geliştirilmesi hedefimiz doğrultusunda bölgesel ofis hizmeti vermeye başladık. Yani e-ticaret sektöründe bir ilki gerçekleştirerek sahaya indik. Farklı illerde olan satış ofisimiz sayesinde platformumuzda kayıtlı olan mevcut KOBİ'lerle sürekli iletişim halinde olarak, olası sorunlara anında müdahale etmenin yanı sıra online satış yapmak isteyen mağazalara destek oluyoruz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat