Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Mutfağımızı nasıl dekore edelim?

13,745
kez izlendi
Puan: 5.00 / 5
Detaylı Açıklama

Mutfağımızı nasıl dekore edelim?

Mutfak, ev kadınlarının en çok vakit geçirdiği yerlerdendir. Hoş dekore edilmiş bir mutfakta huzurla ve zevkle çalışabilirsiniz. Uzmanımızın önerilerini dinleyerek masraf yapmadan pratik bir şekilde mutfağınızı dekore edebilirsiniz. 

Mutfak dekorasyonunda yapacağınız değişikliğe duvarları boyayarak başlayabilirsiniz. Mutfakta pastel ve yumuşak renkler kullanmak ortama neşeli ve sevimli hava katar. Duvar rengine uyumlu seçeceğiniz ya da hazırlayacağınız aksesuar ile hoş bir ortam elde edebilirsiniz. 

Dolap gibi mutfakta sabit olan eşyalar için modaya uygun renk ve tasarımlardan kaçınmanızda fayda vardır çünkü moda renkler ve tasarımlar sürekli değişmektedir. Modaya uygun olarak seçtiğiniz eşyalardan sıkıldığınızda bu eşyaları değiştirmek maliyetli olacaktır. 

Mutfak havluları, mutfak önlüğü, nihale, Amerikan servis, peçetelik gibi şeyler tasarlayarak mutfağınızı hoş vakit geçirilecek sevimli bir ortama dönüştürün. Bunların yapımı için diğer videolarımıza göz atabilirsiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat