Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Monoton bir seks yaşamının nedenleri nelerdir?

5,360
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Monoton bir seks yaşamının nedenleri nelerdir?

Monoton seks yaşamının pek çok nedeni vardır. Bunun en önemli nedeni erkek ve kadın için de strestir. Fazla çalışan bireylerin cinsel hayatı monotonlaşabilir. Ekonomik nedenler ve sosyal statünün düşüklüğü de nedenler arasında yer alır. Sevgi ve tutku eksikliği de bir diğer sorundur.

Kadında çocuk yetiştirmenin yorgunluğu ve ev işleri de bu soruna neden olabilir. Erkekte de iş hayatının yorgunluğu buna neden olabilir. 

Yaşın ilerlemesi ve evliliğin kronikleşmesi yani sıradanlaşan hayat da seksi monotonlaştırır. Bu temel nedenler dışında kişiden kişiye göre değişen sorunlar da gözlenebilir.

Evlilikte cinsel ilişki sıklığı stres ve kaygı sırasında azalabilir. İlişkide herhangi bir nedene bağlı olarak sorun olduğunda cinsel ilişkide de değişiklik olabilir. 

Kişilerin cinsel ihtiyaçları farklılık gösterebilir. Kimisi her gün kimisi de haftada bir cinsel ilişkiye girmek isteyebilir. Genellikle kadınlarda cinsel isteğin en fazla olduğu yaş otuzlu yaşlardır, bu durum erkeklerde yirmili yaşlarda mevcuttur. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat