Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Modüler dolap alacağımız yeri nasıl seçmeliyiz?

8,264
kez izlendi
Puan: 5.00 / 5
Detaylı Açıklama

Modüler dolap alacağımız yeri nasıl seçmeliyiz?

Modüler dolap alacağınız firmayı seçerken, kurumsal bir firmayı tercih etmek isabetli olur. Kurumsal firmalar kullandıkları malzemelerin her zaman arkasında dururlar, kullandıkları malzemelere en az 3 yıl garanti verirler. Bu nedenle kurumsal bir firmayla çalışmak sizin için faydalı olur. 

Modüler dolap için servis hizmeti

Çalışacağınız firmaların servis hizmeti olması gerekir. Servis hizmeti olmayan firmalarda dolap ile ilgili sıkıntılarınız sürekli devam edeceği içi memnun kalmayabilirsiniz. Dolabı sadece alıp, monte edip kullanacakmış gibi düşünmemek gerekiyor. İleride evinizi taşıyacağınız zaman aynı firma size tekrar hizmet verebilmeli. Yeni evinizin ölçülerini alarak yeni evinize göre dolabınızı yeniden dizayn edip eski evinizden taşıma konusunda yardımcı olmalı. Böyle bir firma tercih etmezseniz taşıma firmaları, taşıma esnasında dolaplarınıza zarar verebilir. 

İnsanlar dolaplarının gününde gelmesini istiyorlar. Çünkü şunu hayal ediyorlar: ??İşten eve geleceğim, dolabım monte edilmiş olacak, temizliğini yapıp yerleşeceğim. Ertesi gün de işime gidip, huzurlu bir şekilde hayatıma devam edeceğim.?? Bu nedenle bu tür isteklerinize cevap verebilecek firmalarla çalışmanız işinize gelir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat