Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Mide hastalıklarının tedavisinde biorezonans metodundan yararlanılabilir mı?

4,626
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Mide hastalıklarının tedavisinde biorezonans metodundan yararlanılabilir mı?

Midede yanma, ekşime, hazımsızlık gibi reflü, ülser, gastrit gibi çok sık rastlanan bu hastalıkların tedavisinde biorezonans metodundan yardımcı tedavi yöntemi olarak etkin şekilde yararlanabiliyoruz. Biorezonans metoduna dayalı tedavi biçimimiz muayene, hastanın beslenme alışkanlıkları ve yaşam şeklinin incelenmesi ile başlıyor. Kişiye özel bir tıp metodu olan biorezonansta tedavi programı da kişiye özel olarak belirleniyor. Burada hastanın mevcut tetkiklerinin yanı sıra biorezonansa özel kan tetikleri yapıyoruz. Mide hastalıkları tedavisi yönünden bakacak olursak ise, biorezonans kan testinde reflü, ülser ve gastrit sorunlarına yol açan nedenler araştırılır. 

Örneğin toplumumuzda sık rastlanan ve ülsere yol açan helikobakter pilori isimli bakteriyi bu yöntem ile tespit edebiliyoruz. Biorezonansa özel kan testi ile vücudumuzda hastalıklara zemin hazırlayan oluşumların frekans izlerini sürerek hastalığa yakalanmadan önlem alınabilmesine olanak tanınıyor. Vücudun doğal dengesini bozan, bağışıklık sisteminin güçsüz düşmesine neden olan alerjenler, ağır metaller; virüs, bakteri, çevre toksinleri ve gıda katkı maddesi gibi vücuda zararı olabilecek 6,400 madde parmaktan alınan bir damla kandaki frekans kodları ile taranıyor.

Biorezonans ile mide hastalıklarının tedavisi için kullanılacaksa, özellikle gıda intörelansları tespit edilmeye çalışılıyor. Çoğu kez altta yatan neden besin alerjileri olarak ortaya çıkıyor. Böyle bir durum varsa rejim ile birlikte vücuda antifrekansların verilmesi şeklinde tedavi gerçekleştiriliyor. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat