Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Mezuniyet makyajı yaparken nelere dikkat edelim?

713
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Mezuniyet makyajı yaparken nelere dikkat edelim?

Mezuniyet gecesi için makyaj yapacak genç kızlar, henüz ergenlik dönmelerinden çıkmamış oldukları için ciltlerindeki yağ miktarı fazla olabilir. Bu noktada yağlı ciltler için kullanılacak makyaj malzemelerinin kalitesi büyük önem taşır. Örneğin cildi daha da yağlandıracak koyu ve kalın fondötenler kullanmak yerine daha ince ve mümkünse sıvı fondötenler kullanılması tavsiye edilir.

Mezuniyet gecesi makyajı için özellikle suya dayanıklı waterproof ürünler tercih edilmesi makyajın dayanıklılığı için büyük önem taşır.

Mezuniyet makyajı için kullanılacak göz farlarının ve allıkların renkleri özellikle pembe, şeftali ve kahve tonlarında seçilmelidir. Bu sayede daha doğal bir görüntü yakalanabilir. 

Mezuniyet için göz makyajında takma kirpik kullanılması çok fazla tavsiye edilmez. Ancak kirpik yoğunluğu artırılmak istendiğinde tek tek kullanılabilen takma kirpikleri tercih etmek daha doğru olacak ve daha doğal bir görüntü sağlayacaktır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat