Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Mezuniyet makyajı nasıl yapılır?

1,846
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Mezuniyet makyajı nasıl yapılır?

Mezuniyet makyajı yaparken, mezun olacak genç kızların masumiyetlerini bozmayacak şekilde makyaj yapmak çok önemlidir. Dolayısıyla genç kızlar için yapılan mezuniyet makyajlarında çoğunlukla şeftali tonlarında doğal renkler tercih edilmelidir. 

Genç kızların mezuniyet törenleri tam da yeni yeni makyaj yapmaya başladıları dönemlere denk gelmektedir. Bu sebepten dolayı da biraz daha abartık makyajlar hoşlarına gidebilir. Bu noktada genç kızların da memnun kalacakları, gözlerin daha vurgulu olduğu makyajlar uygun olabilir. 

Mezuniyet gecesi için göz makyajı yaparken çok keskin hatlı ve kalın çekilmiş eyelinerlar kullanmak yerine ince çekilmiş eyelinerlar tercih etmek daha uygun olacaktır.

Mezuniyet makyajında ruj kullanırken de son zamanlarda moda olan mat renkli rujlar kullanmak hoş olacaktır. Ruj rengini de doğal, şeftali tonlarında kullanmak faydalı olur.

Unutmamak gerekir ki mezuniyet makyajı, mezuniyet gecesinin yapılacağı yere ve o gece giyilecek kıyafete de uygun yapılmalıdır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat