Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Meme büyütme ameliyatının avantajları nelerdir?

10,426
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Meme büyütme ameliyatının avantajları nelerdir?

Yapısal göğüs küçüklüğü özellikle genç kızlarda önemli psikolojik sorunlara yol açabiliyor. Emzirme veya zayıflama sonrasında involüsyonel göğüs küçülmeleri de yine sorun yaratabilir.
 
Meme büyütme estetiği için günümüzde en geçerli yöntem silikon meme protezi ile göğüs büyütme ameliyatıdır. Bu operasyon 1 saatte tamamlanabilir ve garanti belgesi olan güvenli silikon meme protezi kas altına kolayca yerleştirilir ki, kas altında olduğu için meme dokusuna değmemektedir, ilerideki olası emzirmeye hiç etkisi olmaz. Kas altındaki meme protezi doğal görünür ve dokununca silikon protez hissi vermez, üstündeki yumuşak kas dokusu hissedilir. Silikon meme protezinin kas altında olması sayesinde ileride gerekebilecek mamografideki görüntüleri bozmak gibi olumsuz durumlarla da karşılaşılmayacaktır.
 
Silikon protez (göğüs kafesinin izin verdiği kadar) ameliyatı olacak kişi tarafından istenilen büyüklükte ve değişik şekillerde seçilebilir, hacim kaybı olmaz ve yıllarca kalıcı bir yöntemdir. Bu kalıcı meme büyütme yönteminde son zamanlarda en çok tercih ettiğimiz yöntem olan koltuk altından küçük bir kesi ile yerleştirme işlemi sayesinde memelerde hiçbir iz bırakmadan sonuç alınabilmektedir.
 
Tüm bu sayılan avantajlardan başka silikon meme protezinin en önemli avantajı, istenildiğinde protezin kolayca çıkarılabilmesidir. Yani ameliyatı olan kişinin vazgeçmesi durumunda yine iz kalmadan, memedeki süt bezlerine zarar vermeden geriye dönüşü vardır.
 
Estetik göğüs büyütme ameliyatının verdiği psikolojik rahatlık ve özgüven ameliyattan hemen sonra hemen fark edilmektedir.  

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat