Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Masaj yağları cinsel fantezilerde nasıl kullanılabilir?

89,545
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Masaj yağları cinsel fantezilerde nasıl kullanılabilir?

Aslında bütün masaj yağları cinsel hayatı renklendirmek için kullanılabilir. Ancak bazı masaj yağları afrodizyak etkisi yüksek bitkilerden yapıldığı için cinsel yaşamı canladırıcı, partnerlerin hassasiyetini ve cinsel güdülerini artırıcı etki gösterebilir. Ama şu unutulmamalıdır. Cinsellik ve seks sonuç odaklı düşünülmemeli.

Cinselliğin duygusal boyutu her zaman ön planda olmalı. Dolayısıyla tek başına masaj yağı ya da başkta herhangi bir fantezi ürünü tek başına cinsel tatmin için yeterli olmaz. Çiftlerin, partnerlerinin hoşlandığı şeyleri ve onun en çok cinsel haz duyacağı noktaları keşfetmesi önemlidir. Bu yapıldaktan sonra bir masaj yağı ya da farklı bir seks oyuncağı kullanmak daha hoş ve keyif verici olabilir.

Ayrıca masaj yağını gelişigüzel kullanmak yerine erotik masaj tekniklerini öğrenerek partnerinize uygulayabilirsiniz. Erotik masaj teknikleri üzerine yazılmış birçok kitap ve video var. Bunlardan edinerek masaj yağları ile partnerinize en yüksek hazzı nasıl yaşatabileceğinizi de keşfedebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat