Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Logitech MX Master mouse özellikleri nelerdir?

1,019
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Logitech MX Master mouse özellikleri nelerdir?

Rakamlara, sayılara boğulmayan, neşesini kaybetmeyen teknoloji programı Rahşan Gülşan ile Popüler Teknoloji'nin yirmi dördüncü bölümü sizlerle. Teknoloji harikası yepyeni ürünleri ve ürün incelemelerini bu program ile bulmanız mümkün. Rahşan Gülşan ile Popüler Teknoloji programının son ürünü ise Logitech'ten geliyor. 

Özellikle bilgisayar parçaları konusunda kaliteli ürünleri ile uzun zamandır piyasada olan Logitech, bizlere ileri seviye bir mouse sunuyor. MX Master mouse, ofis kullanımına özel olarak hazırlanmış bir kablosuz mouse. 

Mouse'un bir oyun mouse'undan en önemli farkı, tasarımın elin konforuna uygun olarak tasarlanması ve düğmelerin ofis işlevi ön plana alınarak yerleştirilmesi. Özellikle Adobe Photoshop veya yine Adobe'un Lightroom gibi hassas fare hareketlerine ihtiyaç olan programlar kullanıyorsaniz tercih edebileceğiniz bu bilgisayar mouse'u ile daha rahat, keyifli ve konforlu bir kullanım sağlayacaksınız.

MX master'ın en dikkat çekici özelliklerinden biri ise şarjlı bir pili olan farenin, bir şarj ile tam 40 gün dayanabilmesi. Şarjlı pilin ömrü ise firmanın belirttiğine göre 5 yıl. Diyelim ki şarjınız yok ve hızlıca bir şey yapmanız gerekiyor. 1 dakikalık şarj ile 2 saat kullanılabiliyor.  

Bir diğer önemli özelliği ise mouse'u camın üzerinde dahi kullanabilmemiz. Bu, mouse'u sadece masamızda değil, pek çok farklı yüzeyde dahi kullanabileceğimiz anlamına geliyor. 

MX mouse'ta ekstra sunulan düğmeler var. Bunlardan biri örneğin bilgisayarınıza ses foksiyonu olarak tanıtabileceğiniz yan düğmesi.

Rahşan Gülşan ile Popüler Teknoloji - Bölüm 24'teki tüm ürünleri görmek için videolarımızı izleyin, Rahşan Gülşan'ın son kullanıcı gözü ile incelediği ürünler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olma fırsatı bulun.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat