Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Lenovo S90 telefonun özellikleri nelerdir?

7,498
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Lenovo S90 telefonun özellikleri nelerdir?

Rakamlara, sayılara boğulmayan, neşesini kaybetmeyen teknoloji programı Rahşan Gülşan ile Popüler Teknoloji'nin yirmi dördüncü bölümü sizlerle. Teknoloji harikası yepyeni ürünleri ve ürün incelemelerini bu program ile bulmanız mümkün. Rahşan Gülşan ile Popüler Teknoloji programının yirmi dördüncü bölümündeki konuklarının ikincisi kaliteli, şık ve sağlam tasarımları ile gözde bir marka haline dönüşen Lenovo'dan geliyor. 


Lenovo S90 Android telefon 5''lik boyutlarında. Gözalıcı olmasının yanı sıra sağlamlığı ile de dikkatleri çekiyor. 8mp'lik ön kamerası ile selfie severlerin de kalbini çalacağını tahmin ettiğimiz Lenovo S90'ın arka kamerası ise 13mp. HD super amoled ekranı, 4G veri hızı ve Android KitKat 4.4 işletim sistemi ile sunulan Lenovo'nın bir diğer farkı ise şebeke ücreti veya WiFi bağlantısı olmaksızın kablosuz dosya paylaşabilmenize imkan tanıyan SHAREit özelliği. Detaylar için videomuzu izleyebilirsiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat