Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Lazerle yakın ve uzak görme problemleri bir arada tedavi edilebilir mi?

12,376
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Lazerle yakın ve uzak görme problemleri bir arada tedavi edilebilir mi?

Uzak numaraları; miyop, hipermetrop ve astigmat 1992-1993 yılından bu yana Excimer lazer ile düzeltilebiliyor ancak yakın düzeltilmesi en zor olan konu iken bu sorun da, yakın görme problemi de 2009 yılından bu yana Supracor adı verilen yöntem sayesinde yüzde 90 başarı oranı ile tedavi edilebilmektedir. 

Yakın görme sorunu 40 yaşından sonra başlayan bir yöntemdir. 40 yaşından sonra ister uzağı bozuk olsun, ister uzağı 0 numara olsun; her kişi 40 yaşından sonra, 45 yaşına doğru yakın görme problemi yaşamaya başlar. Bu kişilere Supracor adı verilen lazer ile yüzde 90 başarı oranı ile yakın görme tedavisi yapılabiliyor. 

Eğer bu kişilerin aynı zamanda uzak görme sorunu varsa, uzak gözlüğü de kullanıyorsa; uzak gözlüğü kullanan kişi 40 yaşını geçtikten sonra görme sorununa yakın görme sorunu da eklenir, dolayısıyla uzak ve yakın olmak üzere 2 numara kullanmaya başlar. Supracor sayesinde uzak ve yakın görme sorunu aynı seansta düzeltilebilir. 

İster uzak miyop, yakın hipermetrop olsun; ister uzak hipermetrop, yakın da hipermetrop olsun, Supracor yönteminde hem uzak hem de yakın görme sorunu aynı seansta yüzde 90 başarı oranı ile düzeltilebilir. Bu, şu anlama geliyor: Tedavi edilen her 10 kişinin 9'u Supracor tedavisinden sonra uzağı da yakını da gözlüksüz görebilmeye başlar. Supracor her iki göze birden uygulanır. Dünyada başarı oranı en yüksek, en kendini kanıtlamış yöntem Supracor yöntemidir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat