Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kyoto'da nereleri gezelim?

404
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kyoto'da nereleri gezelim?

Kyoto, yaklaşık 2000 tane tapınağı ile çok eski bir kent ve burada mutlaka görmeniz gereken yerlerin başında altın tapınak olarak geçen Kinkakuji' i gelir. Kinkakuji etrafı altın yaldız kaplamayla süslenmiş bir tapınak olarak turistlerin uğrak yerlerinden biri haline gelmiştir.

Kyoto'da Gijon isimli bir mahallede faaliyetlerine devam eden Geyşalar görebilirsiniz. Geyşalık Japonya'nın en eski mesleklerinden biridir. Ancak günümüzde gerçek Geyşa Japonya'da çokça bulunmaz.

Kyoto, geleneksel Japonya'yı temsil ettiği için içinde They Kyoto Studio Park isimli eğlence yeri mevcut. Bu eğlence yerinde Japon gelenek, görenek ve adetlerini yakından görebilme imkanınız var. They Kyoto Studio Park'a günlük ücret ödeyerek girebilirsiniz.

Kyoto'da bulunan Manga Müzesi manga tarihinin anlatıldığı kitaplar bulunan, aynı zamanda İngilizce manga kitaplarının da yer aldığı, içeride rahat kitap okunabilecek ortam sunulan bir müzedir.
Japonya'nın Kyoto kentinde yemek konusunda sizi memnun edici yerler bulabilirsiniz. Kyoto kentinde otobüslerle şehri daha rahat gezebilme imkanına sahip olabilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat