Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kurumsal şirketler Youtube'u nasıl kullanabilir?

1,941
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kurumsal şirketler Youtube'u nasıl kullanabilir?

Youtube Türkiye'de ve dünyada en çok video izlenen platformdur. Google'dan sonra en fazla arama yapılan site de yine Youtube'dur. 

Kurumsal şirketler Youtube'da kullanıcılara, en çok izledikleri videoların içeriğine göre reklam gösterebilir. Örneğin; yarışlarla ilgili video izleyen kişilere araba markası olarak araba reklamları gösterebilirsiniz. Bu konuda dikkat edilmesi gereken nokta reklamlarınızın izlenmesini sağlamaktır. Youtube'a koyduğunuz reklam videolarının kullanıcılar tarafından izlenmeleri için kısa, yaratıcı eğlenceli içeriklere sahip olmaları önem taşır.

Müşterilerinizin ürünlerinizle daha iyi deneyim yaşayabilmesi için videolar çekebilirsiniz. Sadece ürün satış amaçlı değil ürün satışından sonraki deneyim için videolar çekip Youtube'a koyabilirsiniz. Örneğin; bir mobilya markası iseniz hangi mobilyanın hangi ev ve renkle uygun gittiğini bir videoyla kullanıcıya anlatabilirsiniz.

Youtube'da reklamınızı yapmak için sevilen, tanınan ve yüzü güzel olan kişileri kullanmak size geri dönüşü olumlu şekilde sağlayacak, satışı arttırıcı ve Youtube kanalınızın kullanıcı sayısını arttıracak etkenlerden biridir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat