Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Küçük göğüslü kadınlar ne tür sütyenler tercih etmeli?

9,101
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Küçük göğüslü kadınlar ne tür sütyenler tercih etmeli?

Küçük memeler kadınlar için bazı durumlarda sorun olabiliyor. Özellikle göğüslerinin büyük görünmesini isteyen kadınlar göğüsleri büyük gösteren, içi sürger destekli sütyenleri kullanmayı tercih ediyor. Ancak şu bilinmeli ki memeyi büyük gösteren sütyenler memeleri gereğinden fazla baskı uygular. Bu tür sütyenlerin sürekli kullanımı özellikle genç kızlarda meme gelişimi sorunlarına neden olabilir.

İçi dolgulu, göğüsleri dolgun gösteren sütyenler elbette kullanılabilir ancak bunların özel durumlarda, abiye ya da gece elbiseleri ile çok uzun olmayan sürelerde kullanılması gerekiyor. Dolgulu veya destekli sütyenlerin günlük olarak sürekli kullanılmamaları tavsiye ediliyor.

Küçük memeli kadınlar dolgulu sütyenler yerine yine memeyi olduğundan biraz büyük gösteren ancak memeye baskı yapmayan dışı kalın malzemelerden yapılmış sütyenleri kullanmaları gerekiyor. Küçük memeli kadınların kullanacağı bu tür sütyenlerin çok fazla taşıyıcı özellikte olmasına gerek yok. Bu yüzden küçük memeye sahip kadınlar balensiz ve dar askılı sütyenleri kullanabilir.

Sütyen seçimi yaparken kumaşa da dikkat etmek gerekiyor. Günlük kullanım için sütyen seçerken mümkün olduğunca pamuklu kumaşların tercih edilmesi tavsiye ediliyor.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat