Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Krav maga nedir?

12,952
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Krav maga nedir?

Krav maga 40 yıllık geçmişe sahip yeni sayılabilecek bir savunma tekniğidir. Krav maga Türkiye'de 2000 yılından bu yana öğretiliyor ve yapılıyor.

Krav maga İsrail'de özel askeri savunma birlikleri tarafından ortaya çıkarılmış bir tekniktir. İçinde judo, aikido, boks, muay thai ve benzeri birçok dövüş sporundan teknikler vardır. Krav maga İbranice'de yakın temas anlamına gelir.

Krav maga özellikle sokak kavgalarında oldukça etkili olarak kullanılabilir. Krav maga sopalı saldırılar, bıçaklı saldırılar, hatta ateşli silahlı saldırılara karşı bile etkili savunma olarak kullanılabilir.

Öğrenilmesi kolay bir savunma sporudur. Çok fazla fiziksel güç gerektirmediği için kadınlar, çocuklar ve yaşlılar da krav maga yapabilir.

Krav maga teknikleri son derece kolay ve basittir. Krav maganın ana amacı ve felsefesi hayatta kalmak için savunmadır.Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat