Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kovalar Temmuz 2014'te neler yaşayacak?

1,684
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kovalar Temmuz 2014'te neler yaşayacak?

Sevgili Kovalar, Merkür retrosu nihayet bitti, sizler de aşk hayatınızda tempolu bir Haziran'ı geride bıraktınız. Sadece aşk değil, iş hayatınızda da biraz karışık bir ay oldu Haziran. Merkür günlük rutininiz etkiledi, eski işler çıktı belki karşınıza, çözüm üretmek durumunda kaldığınız bazı sorunlarla ilgilendiniz. Kiminiz çocuklarınız ile ilgili bir gelişme yaşadınız ama nihayat bitti. 

27 Haziran'da Yengeç burcunda gerçekleşen bir yeniayımız var, Yengeç sizin için günlük rutininiz olunca siz de Temmuz'a güzel bir başlangıç ile girersiniz. Rutin gün içi yapılan tüm aktiviteler olunca, bunun içine iş ortamımız da girdiği için Yeni Ay ile yenilenip bir fırsat yakalayabilirsiniz sizler de. Farklı bir ay olacaktır. Bir yenilik getirecektir size. Belki tatile çıkarsınız ve temponuzdan uzaklaşırsınız. Belki de hayatınızı kolaylaştıracak bir gelişme yaşarsınız. Çalışma ortamınızda bir yenilik de getirebilir bu Yeni Ay.

Sizler için bu Yeni Ay bir açıdan da şöyle önemli: Bir sağlık sorunu yaşıyorsanız, bunun ile ilgili bir teşhis yaşayabilirsiniz örneğin. Mesela kendinizi iyi hissetmiyorsunuzdur örneğin, Temmuz'da neyiniz var öğrenirsiniz. Ama kendinizi zorlamayın, önceliklerinize zaman ayırmayı unutmayın. Plüton sizi ruhsal olarak değiştiriyor ve dönüştürüyor çünkü.

Özellikle 5-6 Temmuz tarihlerinde sağlık konusuna dikkat edin. Üzerinde durmadığınız bir rahatsızlık canınızı olmadık bir zamanda sıkmasın. Örnekleyecek olursak, dişiniz ağrıyordur ve ihmal etmişsinizdir, bu dönemde bir anda ağrı nüksedebilir, belki de olmadık zamanda doktor aramak durumunda kalabilirsiniz.

Plüton ve Güneş'in kontakta olacağı bu günler iş ortamızda stresli günler olabilir. Mümkünse uzaklaşın iş ortamınızdan, tatile çıkın bu günlerde. 
12 Temmuz'da Yengeç Dolunay'ı yaşanacak. Dolunaylar kararların açıklandığı zamanlardır aynı zamanda. Belki hayatınızda yapmak istedikleriniz ile ilgili önemli bir karar alacaksız ya da iş ortamınızda  bir yenilenme olacaktır. Pozisyonlar ile ilgili bir açıklama gelecektir. Görev değişimi yaşayacak olabilirsiniz örneğin. 

13 Temmuz'da Merkür'ün de Yengeç burcuna geçişi ile birlikte size de haberler gelir. Merkür haberci gezegendir ve sizin hayatınıza biraz tempo getirecektir, bolca iletişimdesiniz. Yoğun haberleşme, duyurular, açıklamalar olacaktır ortamınızda. İş arkadaşlarınızı da ilgilendiren haberler getirebilir size Merkür.

16 Temmuz'da Jüpiter Aslan burcuna geçiş yapacak. Jüpiter fırsat gezegenidir, şanslıdır transitleri. Sizler için 1 yıl boyunca ilişkiler ve ortaklıklar alanınızda transitte olacak. Fırsatlara açık bir yıl bekliyor sizleri de genel olarak. Ama unutmamak gerekir ki, Aslan sizin karşıt burcunuzdur ve burada seyahat eden gezegenler size hem fırsat getirir, hem de zorlar. Zorluklarla birlikte fırsatlar desem daha doğru olur. 

Satürn'ün de Akrep burcunda oluşu ile birlikte bu 1 yıl içinde zorlayıcı etkileri de beraberinde getirecektir. Belki hayat sizleri bir ortaklık konusunda zorlayacak ve sıkıştıracak olabilir. Bu etki 1 yıla yayılan bir enerji olacağı için yılın genel enerjisinde, kendinizi yeni bir ortaklıkta veya evlilikte bulabilirsiniz. 

19 Temmuz'da sevgi dolu Venüs'ün Yengeç burcuna geçişi ile birlikte günlük temponuzda destekler, çalışma arkadaşlarınız ile uyumlu bir enerji gelecektir.

20 Temmuz Ay ve Satürn karşıtlığı yaşanacak. Duygularınızı aktarmak konusunda zorluk hissedebilirsiniz. Duygusal ihtiyaçlarınızın yoğun olacağını söyleyebilirim. Belki biraz melankolik olabilir bugün sizler için. Kariyerdeki beklentilerinizi gözden geçiriyor olabilirsiniz. Pazar gününe denk gelmesi sevindirici.

Hemen sonrasında 22 Temmuz'da Venüs ve Plüton kontağı olacak. Sağlığınız ile ilgilenmek isteyebilirsiniz, iş ortamınızda bir sürtüşme olabilir. Temkinli olunması gereken bir gün olacaktır. 

26 Temmuz'da Mars nihayet Terazi burcundaki seyahatini tamamlıyor, sizin için bu alan eğitim ve seyahatler ile ilgiliydi. 

Temmuz'dan itibaren yaşadığınız tempoyu biraz düşürüyor ama dönemin meyvelerini de aldınız. Sizi kariyerde ilerlemek üzere çalıştırdı Mars. Satürn'ün etkisi ile kariyerde zorlanıyorsunuz birçoğunuz. Mars size iş fırsatları getirecektir. Akrep sürecinde olacak Ağustos da ve size biraz mücadele gücü de getirecektir. Hırslar başlayabilir.

27 Temmuz'da Jüpiter'in de dahil olduğu Aslan Yeni Ay'ı enerjisi ile sizin veya eşinizin yeni bir ortaklık girişimi devrede olabilir. Mars'ın da geçişi sonrasında Ay sonu enerjisi yenilenme getirebilir sizlere. Aslan burcu Yeni Ay'ı gayet fırsatlara açık bir Yeni Ay olacak. Şansı içinde barındırıyor. Genel olarak Temmuz sizler için bu etkilerde. Değişim bazen gereklidir, sizlere de biraz tempo getirecek gibi duruyor. Şanslı ve olumlu gelişmelerin olması dileklerimle. Şans sizinle olsun.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat