Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kovalar 8 - 14 Eylül 2014 haftası neler yaşayacak?

1,231
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kovalar 8 - 14 Eylül 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Kova burcu, salı günü gerçekleşecek dolunay, sizin için maddi alanlarınız ve parasal konularınız adına tamamlanmalara, sonuç almanıza hatta beklentilerinizin artık yoluna girmesine neden olacak. 

Dolunay, aynı zamanda kendinizi sözlü olarak ifade ettiğiniz alanınızda gerçekleşeceği için içinizde biriktirdiğiniz, bu güne kadar bir sebeple söylemediklerinizi aniden karşı tarafa aktarabilirsiniz, dikkatli olun. Bu hafta düşünerek konuşmak ve tartışmalardan uzak durmaya gayret etmek yerinde olur. 

Kova burcu bu hafta

Dolunay günleri astroloji açısından herherhangi bir konuda başlangıç yapmaya destek vermez. Dolunay günleri daha çok rutin işlerle günü geçirmek daha doğrudur. Bu hafta başlangıçlarınızı pazartesi ve özellikle salı gününe denk getirmeyin ve atmanız gereken yeni adımları çarşamba gününden itibaren planlayın.  

Bu hafta duygusal alanlarınızda denge arayışınız, ilişkilerinizde daha çok dengeli ve sorunsuz alanlarda olma isteğiniz artıyor. İkili ilişkilerinizde meselelere iletişim ile çözüm bulmaya gayret ederken, tartışmalardan uzak kalmak isteyeceksiniz. Bu nedenle dolunay?ın duyguları ve tutkuları yükseltme potansiyeli sizi daha gergin hissettirse, bilmelisiniz ki bu hafta beraberliklerinizde gerginlikler yoluyla sonuç alamazsınız. 

Mars transiti bu hafta kariyer alanınızdan yaptığı yolculuğu artık tamamlayacak olsa da, hafta sonuna kadar iş alanlarınızda şartların ani değişmesi ile gelen zorlayıcı etkiler devam edecek. Bu hafta işiniz ve kariyerinizle ilgili alanlarda dikkat etmek ve fevri kararlar almamak önemli diyebilirim. 

Sevgili Kovalar, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerimle.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat