Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kovalar 7 - 13 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

924
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kovalar 7 - 13 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili Kova burcu, hafta başı zihniniz daha çok iş ve kariyer konularında ve bu alanlarınızdaki sorumluluklarınıza yönelik olacak. İşiniz ve evinizle ilgili görevlerinizi daha yoğun bir ciddiyetle ele aldığınız bir dönem geçireceksiniz. 

Kova burcu haftalık yorum

Bu hafta artık akışa geçen, gerileme ve duraklama seyrini tamamen bitiren Merkür, özellikle aşk ilişkileriniz, çocuklarla ilgili alanlar, iş dışı ilgilendiğiniz hobiler, spekülatif maddi gelirleriniz borsa gibi konular da sizi çok daha rahat bir alana taşıyor. Bu konularda bir süredir tıkanan konular artık açılma ve rayına girme döngüsünde.

Bu hafta etkisini yoğun hissettirecek Mars ile Güneş arasındaki sert açı, sağlığınızla ilgili konularda sizi daha hassas kılacak. Bağışıklık sisteminize özen gösterin ve özellikle grip ve benzeri ateşli rahatsızlıklara karşı tedbirli olun. 

Çarşamba günü sosyal alanlarınızı ziyaret edecek Ay, çarşamba ve perşembeyi dışa dönük ve arkadaşlarınızla birlikte geçirme eğiliminizi yükseltecek. 

Perşembe günü ise ilişkiler alanınızda gerçekleşecek güzel bir Merkür Venüs birlikteliği sizin duygusal alanlarınızda kendinizi daha rahat ifade etmenizi sağlarken, partnerinizle haberleşme ve görüşme trafiğinizi arttıracak. Bir süredir iletişim kurmak istediğiniz ve bir şekilde cesaret edemediğiniz veya şartların uygun olmadığı biri varsa, perşembeden itibaren önümüzdeki hafta boyunca bu konularda daha rahat olabileceksiniz. 

Dolunay etkileri cuma günü başlıyor. Cumartesi 14.00 civarında gerçekleşecek Dolunay ile duygusal alanlarda sorumluluklarınızla yüzleştirebilirsiniz. Dolunay ayrıca sizin için gizli kalmış duyguları, bir ilişkiyi, platonik bir aşkı aniden yüzeye çıkararak, gölgelerde tuttuklarınızı herkesin görebileceği şekilde aydınlatabilir. Arka planda tuttuklarınızın kontrolünüz dışında öne çıkma etkileri bu dolunayda sizin adınıza oldukça yüksek.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat